Learn Japanese - Introduction

Japoncaya giriş eğitimi kılavuzu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 9.99$
  • Boyut 133 MB
  • Version 2.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Seller: Innovative Language Learning, LLC
Learn Japanese Mac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz Japoncaya giriş için harika bir proğramdır. İçerisinde 1 den 26 ya kadar video ders bulunan Learn Japanese Japoncayı öğrenmeyi en kolay ve anlaşılır hale getirmiştir.

Learn Japanese Mac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz  Japoncaya giriş için harika bir proğramdır. İçerisinde 1 den 26 ya kadar vidyeo ders bulunan Learn Japanese Japoncayı öğrenmeyi en kolay ve anlaşılır hale getirmiştir.

Learn Japanese mutlak başlangıç ile temel eğitimi verdikten sonra diğer eğitim setleriyle de Japoncanın daha da derinlerine inebilmenizi sağlamaktadır.
Learn Japanese için temel kelime ve cümleler yerli konuşmacılar tarafından kaydedilmiştir. Bu yüzden öğrenmek istediğiniz kelimeler yada cümleler daha önce sizin yerinize ön görülmüştür.

Learn Japanese resimli dijital kartları, menü okuyucu ve hızlı arama seçenekleriyle oldukça keyifli ve kolay bir kullanıma sahiptir.
Learn Japanese başlangıç konuşmaları, gramer bilgileri, temel seyahat cümleleri, resimli bilgi kartları, ve konuşurken çeviri özelliği ile tasarlanmış bir dil kılavuzudur.

Daha Fazla Göster
Learn Japanese - Introduction indir